Modern,
inspirerend en
ambitieus

Betrokken,
professioneel
en uitdagend

Duurzaam,
verzorgd en
boeiend

Innovatief,
verwachtingsvol
en gezond

Medewerkers Stafbureau

De stichting hanteert een model waar bestuur en toezicht zijn ondergebracht in: het College van Bestuur en de Raad van Toezicht, die twee gescheiden organen zijn en die elk hun eigen, afgebakende bevoegdheden hebben. Het College van Bestuur draagt de eindverantwoordelijkheid en stuurt de organisatie aan voor het bereiken van de doelen (de werkgeverstaak) en wordt in de uitvoering ondersteund door het stafbureau, het secretariaat en de personeelsadministratie. De Raad van Toezicht heeft een controlerende en adviserende rol (de interne toezichthouder).

Titel

Rolf van den Berg

Voorzitter College van Bestuur
r.vandenberg@kindenonderwijsrotterdam.nl

Wim Gloudie

Ondersteuning stafmedewerkers
w.gloudie@kindenonderwijsrotterdam.nl

Devie Badloe

Bestuurssecretaris
d.badloe@kindenonderwijsrotterdam.nl

Romano de Haan

Controller
r.dehaan@kindenonderwijsrotterdam.nl

Yvonne Buijink

Hoofd Onderwijs en Kwaliteit
y.buijink@kindenonderwijsrotterdam.nl

Kees Schouten

Stafmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
k.schouten@kindenonderwijsrotterdam.nl

Monique Steenwinkel

Stafmedewerker Onderwijs en Kwaliteit
m.steenwinkel@kindenonderwijsrotterdam.nl

Ewoud Verbakel

Bovenschools ICT-coördinator
e.verbakel@kindenonderwijsrotterdam.nl

Quintijn Kuijpers

Medewerker HRM
q.kuijpers@kindenonderwijsrotterdam.nl

Sanne Kamphuisen

Hoofd HRM
s.kamphuisen@kindenonderwijsrotterdam.nl

Coen Kalkhoven

Hoofd Huisvesting
c.kalkhoven@kindenonderwijsrotterdam.nl

Marco Meijer

Medewerker Huisvesting
m.meijer@kindenonderwijsrotterdam.nl

Lidy Helder

Administratief Medewerkster
l.helder@kindenonderwijsrotterdam.nl